IV Міжнародний флешмоб на підтримку єдності України “United Ukraine”

unitedukraine

Управа Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА) закликає всі складові частини  СУОА та всю українську спільноту Австралії долучитися до IV Міжнародного флешмобу, який розпочався 10 січня на підтримку єдності України  “United Ukraine”.

Флешмоб присвячений Дню Соборності України, який щорічно відзначається 22 січня, в день об’єднання в 1919 р. Української Народної Республіки (УНР) тa Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), а також 100-річчю прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії. Акція триватиме до 21 січня.

Мета флешмобу – сфокусувати увагу світової спільноти на Україні, на тому, що тут вже 4 роки йде війна, гинуть люди, але українська нація є незламною та єдиною і гідно протистоїть окупанту.

Пропонуємо провести флешмоби під час святкування “ Маланки“,

у церквах після  Богослужіння , під час Йорданського  Водосвяття та під час всіх громадських зустрічей  т а імпрез, що відбуватимуться до 22 -hoсічня.

Звертаємось до Вас із проханням долучитися до флешмобу «UnitedUkraine», зробити фото з постером флешмобу, опублікувати його в мережі до 20 січня та поширити інформацію про акцію серед української громади.

SUOAУ 2017 році у флешмобі «UnitedUkraine» взяли участь понад 12 000 учасників із 63 країн, в тому числі губернатор штату Огайо Джон Кейсік, депутати Європарламенту Коразза Більдт та Валентінас Мазуроніс, конгрессвумен США Мерсі Каптур, міністри, депутати, лідери української діаспори, відомі громадські та культурні діячі України, Європи та світу. Флешмоб став одним з наймасштабніших в історії незалежної України.

22 січня о 12:00 в коворкінгу «MediaHub» у Києві відбудеться презентація фотовиставки учасників флешмобу з різних країн світу та куточківУкраїни.

Єднаймося! В єдності наша сила!

З повагою,

Стефан Романів                                                               Ірина Андреєва

голова                                                                                секретар                                                         

Як долучитись до флешмобу:

1) Роздрукуйте постер формату А4 з гаслом акції українською («УкраїнаЄдина») чи англійською мовою («UnitedUkraine»). Завантажити постери в гарній якості можна за посиланням – https://goo.gl/2JJ8ZC

2) Зробіть фото з постером. Фото має бути горизонтальним і на ньому має бути одна людина.

3) Опублікуйте фото на офіційній сторінці флешмобу https://www.facebook.com/events/167345314031715 а також на своїх сторінках в соцмережах, обов’язково вказавши хештег #UnitedUkraine, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Одеса, Україна #UnitedUkraine або Washington, D.C., USA #UnitedUkraine.

4) Позначте в дописі трьох своїх друзів та передайте їм естафету флешмобу.

5) Надішліть фото в гарній якості (для друку) на електронну пошту unitedukraine2018@gmail.com.

22 січня о 12:00 в коворкінгу «MediaHub» (м. Київ, вул. Суворова, 4/6) організатори флешмобу відкриють фотовиставку, на якій презентують журналістам та громадськості фото учасників флешмобу з різних країн світу та куточків України.

Довідка: 22 січня – величний день в історії України. 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Опубліковано Головне, Громадське життя.