Христос Воскрес! Воістину Воскрес! – Поздоровлення від Проводу ОУН

Velykden2019

Дорога українська родино!

Друзі і Подруги!

Прийміть найщиріші вітання із найвеличнішим святом Воскресіння Христового! Це бо празник над празниками, торжество над торжествами!

«І стане той день для вас пам’яткою, і будете святкувати його як свято для Господа на всі роди ваші!»,– написано у Святому Письмі.

У християнській традиції всечесна Пасха Господня знаменує собою перехід із неволі гріха до Сонця правди, до спасіння, від смерті до життя. Бо своєю смертю на хресті Ісус Христос подолав смерть і відчинив нам браму до Царства небесного, до життя вічного.

В освяченій роками Великодній пісні согласно співаємо:

Радість з неба сяє ясна:

Завітала Пасха красна,

Радуйтеся щиро нині,

Бог дав щастя всій родині,

Бог дав радість нам з небес:

Христос Воскрес!

Нехай Великодні дзвони рознесуть цей радісний благовіст до кожної української душі як на Батьківщині, так і по всьому світу сущої. Нехай чудодійну силу цієї Божої радості відчує нині кожна українська родина. А, насамперед, мужні українські воїни, які боронять нашу землю від одвічного ворога, діти-сироти, вдови, нужденні, гнані та скалічені війною. Нехай вервички Великодніх кошиків навкруг українських церков символічно знаменують святий омофор для них.

Великдень! Знову й знову у всій своїй красі звучить та богонатхненна пісня, написана Богданом Лепким ще наприкінці ХІХ століття:

Земленька зі сну збудилась,

В трави, квіти замаїлась,

Звір і птичка веселиться,

Миром Божим світ краситься.

Люди! Мир дав Бог з небес:

Христос Воскрес!

Усе сьогодні оповите радістю Божої благодаті, бо «Христос востав – радість вічна»!

Святкуємо, веселімося разом днесь із вірою в Україну, у день прийдешній, у торжество добра над злом, світла над темрявою!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Громадське життя.