Гартуємо мужніх

Гартуємо мужніхS

Музейники спільно з представниками ГО «Громадський Рух “За Майбутнє”» проведуть військово-патріотичний захід для старшокласників та студентів м. Києва та Київської області. Учасники дізнаються про героїв виставкового проекту «Український Схід. На лінії вогню» та ознайомляться з планами проекту «Військово-патріотичний збір 2019 р.».

Цей проект дає можливість учням 9-10 класів та студентам віком до 27 років спробувати себе в ролі військовослужбовців. Команди чисельністю до 10 осіб кожна мешкатимуть у казармах, харчуватимуться в солдатській їдальні, навчатимуться стрільбі, братимуть участь у спортивних, туристичних та культурних змаганнях. Метою проекту є об’єднання активної молоді, формування в ній активної життєвої позиції, почуття патріотизму, стимулювання до здорового способу життя та загальна військово-фізична підготовка.

Проект «Військово-патріотичний збір» протягом багатьох років реалізує ВГО «Громадський Рух За Майбутнє». Під час зборів, що відбувалися на базі діючих військових частин ЗСУ, проходили військовий вишкіл кілька тисяч школярів та студентів. Їх навчали професійні військові. Своїм прикладом вони пробуджували патріотичні почуття в молоді та переконували в потребі таких занять для майбутніх захисників нашої держави.

Проект «Військово-патріотичних збір 2019 р.» презентує координатор ВГО «Громадський Рух За Майбутнє», голова комітету військово-патріотичного виховання громадської ради при Міністерстві оборони України Михайло Харечко разом з учасниками минулих років.

Опубліковано Громадське життя.