Більше ніж турнір, або ера Шептицького триває

День 4_2_19

У днях 14-17 грудня 2016 р. у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбувся Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея» в рамках Свята української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер». Цьогоріч у змаганнях взяло участь 8 команд, що вдвічі більше ніж минулого року. Змагання відкрили єпископ-помічник Львівський Венедикт (Алексійчук) і ветерани львівського клубу «Карпати» Степан Юрчишин та Ігор Кульчицький.

День 4_5_55

На фінальні змагання прибув Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор (Возьняк). У висліді напруженої боротьби до фіналу вийшли команди «Святий Юр» Центру національного виховання ім. А. Шептицького та Національного університету «Львівська політехніка», в якому перемогу отримали політехніки. У турнірі також прийняли участь молодіжні команди «Львівської Духовної Семінарії», «Львівського національного університету», «Українського католицького університету», «Національної академії сухопутних військ», «Львівського технологічного коледжу», “Львівського харчового коледжу”.

День 4_1_04

По завершенні спортивних змагань стартувала культурна програма в рамках якої відбулись:

– молебень на прославу праведного Митрополита Андрея Шептицького;

– інформаційний супровід та огляд виставки старовинних ікон;

– виставка творчих робіт дітей та молоді під гаслом «Таланти Твої, Русь-Україно»;

День 4_3_15

– презентація та обговорення книги «Повернення: Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» (упорядник Ігор Калинець);

– фестиваль української пісні «Голос Руси-України» за участі хорів, ансамблів та індивідуальних виконавців з навчальних закладів Львова та області;

День 4_5_63

– нагородження учасників спортивних змагань та виконавців концертної програми

День 4_5_84

Організаторами футбольного турніру та святкувань виступили Львівська Духовна Семінарія Святого Духа, Громадська рада «Святий Юр» та Центр національного виховання ім. А. Шептицького.

День 4_5_87

Опубліковано Громадське життя.