21 липня ми не здамо Україну!

zahystyUA

Громадська ініціатива «Захисти Україну» провела автопробіг, спрямований на активізацію населення України на протидію російському реваншу та підтримку кандидатів від “Європейської Солідарності”, серед яких, зокрема, один з авторів мовного закону Микола Княжицький, боєць ДУК «Правий сектор» Валерій Чоботар «Гатило», сотник 10 сотні Самооборони Майдану Михайло Бондар та інші.

В автопробігу взяли ветерани батальйонів імені Кульчицького, «Гарпуна», «Айдару», ДУКу та інших, а також волонтери та громадські активісти з усіх куточків України – від Криму і Донбасу до Львова й Києва. Також автопробіг підтримали народні депутати Андрій Левус, Сергій Висоцький, Микола Величкович, Ігор Лапін, спікер ВРУ Андрій Парубій, директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Учасники пробігу виїхали з Києва і проїхалися Львівською, Тернопільською, Івано-Франківською областями. Провели десятки зустрічей з місцевими мешканцями, організовували концерти патріотичної пісні, адже до автопробігу приєдналися й музиканти – Зеник, а також виконавці гуртів «Рутенія» та «Широкий Лан».

16 липня, в день набуття чинності мовного закону, ми здійснили сходження на Говерлу, а 18 липня відвідали с. Будераж, де в 1943 році відбулася Конференція поневолених народів Східної Європи і Центральної Азії, що поклала початок Антибільшовицькому Блоку Народів.

Потім завітали до Рівного, де провели виховну бесіду з керівництвом місцевої поліції через, м’яко кажучи, неадекватні дії: з одного боку, поліцейські затримують неповнолітню Дарину Коцюрбу за плакат «Імпічмент Зеленському», з іншого – не помічають тітушок Шарія, які напали на учасника АТО Тараса Давидюка. Після розмови з активістами #Захисти_Україну поліція пообіцяла взятися за розслідування нападу на учасника війни та надати результати службової перевірки в справі затримання 16-річної Коцюрби.

Вже згадані тітушки з кульками Шарія теж не лишилися без нашої уваги: в Кременці ми провчили нахабних провокаторів, які вийшли на вулиці міста за гроші Медведчука-Портнова-Путіна.

Також наші активісти вшанували пам’ять Героїв АТО та Небесної Сотні в тих містах, де зупинялися.

Герої не пробачать нам капітуляції, і в пам’ять про них ми готові дуже жорстко зупиняти реваншистів. І 21 липня – дуже важливий бій.

Зупини реванш! Захисти Україну!

Опубліковано Громадське життя.