Зупинити агресора

image002

9 грудня у Франції має відбутися зустріч «нормандської четвірки», під час якої обговорюватимуться питання відновлення територіальної цілісності України і шляхи досягнення цього завдання.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) виразно і принципово стоїть на засадах соборності Української держави. ОУН (б) засуджує очевидний факт російської агресії і вважає, що безумовною передумовою кожних пошуків вирішення ситуації є повний вивід російських військ з території України та відновлення державного суверенітету на всіх її землях. Над українськими містами має майоріти лише український прапор, на українських кордонах мають стояти українські прикордонники, українські закони і українська влада має поширюватися на всі українські землі.

Закликаємо українську владу під час зустрічі твердо стояти на позиціях соборності і державного суверенітету України. Закликаємо українців в Україні і у всьому світі масово і рішуче виступити проти агресивних зазіхань Москви та задекларувати непохитну рішучість і всебічну готовність захищати українську державність.

Звертаємося до світової спільноти, зокрема і насамперед до керівництва Франції і Німеччини, із закликом дотримуватися міжнародного законодавства та принципів непорушності державних кордонів суверенних держав, відповідно – підтримати суверенітет України та гостро засудити російських агресорів, посиливши міжнародні санкції.

Наше спільне завдання – зупинити знахабнілого агресора, вимагати відшкодування нанесених збитків та відповідного покарання і відновити суверенітет України на всій її території.

Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Пряма мова.