Стефан Романів: Держава не сміє бути слабкою. Висновки з 9 травня мають бути зроблені, а зло –покараним

RomaniwOUNПодії, що мали місце 9 травня 2017 року в різних містах держави, вкотре підтвердили, що російський агресор ні на мить не припиняє свою руйнівну гібридну діяльність не лише на фронті, але й в запіллі. Провокативна акція «бесмертний полк», що була інспірована московською агентурою, та яка мала на меті продемонструвати потужність російського фактору в найбільших містах України, унаочнила:

– безсилість каральних органів держави передбачити розвиток подій, неспроможність локалізувати проблему в місцях скупчення «п’ятої колони» та застосувати превентивні заходи щодо знешкодження загроз національній безпеці;

– відтворення «отаманії» найгірших зразків 1917-1921 років, коли особи, які самоназвалися «ОУН», не маючи до неї жодного відношення, свідомо чи не свідомо, докладаються до деструкції держави в час найбільшого напруження сил української нації в борні проти ворога.

Держава не сміє бути слабкою. Висновки мають бути зроблені, а зло –покараним.

В Україні, як і в цілій Європі, День пам’яті та примирення, дні шани до жертв найстрашнішої світової війни – 8 травня. 9 травня, як день перемоги одного тоталітаризму над іншим, вже давно перетворився на знаряддя російської гібридної війни проти України, інструментом експанісії «рускава міра», і тому має бути скасований як державне свято.

Російські «агенти впливу», що доклалися до збурення суспільства 9 травня, у найкоротші терміни повинні бути визначені органами державної безпеки та знешкоджені. Представники правоохоронних органів, що сприяли ворожій акції у Дніпрі, мають бути не лише з ганьбою звільненні, але й притягнуті до найсуворішої відповідальності.

Голова ОУН (б)

Стефан Романів

Опубліковано Головне, Пряма мова.