Спроба звільнити Супрун – це чергове свідчення наступу реваншистів

suprunVL

15 лютого стара корумпована система знову намагатиметься зупинити реформу охорони здоров’я та звільнити Уляну Супрун. Корупціонери та реваншисти через суд намагаються повернути собі колишній вплив та ресурси. Більше того, атака на успішні реформи в Україні це ще одна ознака гібридної війни, яку веде проти нас Росія.

Щоб зрозуміти чому саме Уляна Супрун найбільше серед міністрів атакують із самого моменту її призначення, варто коротко зупинитись на її роботі та тих реформах, які вона провела:
Радикальна реформа системи закупівлі ліків – тепер цим опікуються міжнародні організації. Таким чином вдалося заощадити близько 40% коштів, які були спрямовані на додаткові закупівлі.
Створення Національної служби здоров’я України дозволило значно збільшити зарплати для лікарів;
Реформа первинної медицини, успішне запровадження інституту сімейного лікаря;
Запуск програми «Доступні ліки».

Ці та інші кроки кардинально змінили ситуацію в системі охорони здоров’я – від грошових потоків були усунуті цілі клани, які протягом 25 років заробляли мільярди на махінаціях з ліками, лікарськими послугами тощо і руйнували охорону здоров’я. Були зруйновано багато корупційних схем в медичних вузах. Такі речі мафія без відповіді не залишає. Тому зараз робиться все для зупинки реформи і повернення старих часів. Звісно все обґрунтовується слізними заявами про інтереси простого українця та приправляється відвертим популізмом. Хоча насправді інтереси українських громадян їх не хвилюють – лише гроші і ресурси. Реванш у всій своїй красі.

Вільні Люди прийдуть 15 лютого на суд щоб підтримати Уляну Супрун і не допустити реваншу «лікарської мафії». Закликаємо всіх небайдужих приєднатись до нас і підтримати реформу, підтримати Україну і не дати корупціонерам, реваншистам та популістам жодного шансу. Просто слів підтримки сьогодні вже мало – потрібно прийти і діяти.

Час зустрічі – 15 лютого, 14:00.
Місце зустрічі – Окружний адміністративний суд Києва, вул. Болбочана Петра, 8.

Чекаємо! Слава Україні!

Опубліковано Пряма мова.