Соціальні мережі готові виконати роботу МЗС стосовно подій в Казахстані

08ef0000-0a00-0242-b3ca-08d9d0eecb7a_w1023_r1_s

Українське МЗС сховало голову в пісок, подій в Казахстані для нього не існує, російської окупації – не існує. Тому громадські активісти українським звичаєм роблять роботу замість урядовців. А що? Озброювали армію, коли її було роззброєно януковичами, то можуть сказати потрібні слова, які не може вимовити МЗС, бо….

Те, що пропозиції активістів доречні, свідчить скарга російських ботів на автора і ліквідація допису в ФБ. Але рукописи не горять, ми розміщуємо пропозиції тут (і очікуємо чергового припису Роскомнадзору, попередній отримали три дні тому :) )

ali-seaОскільки мені кажуть, що реакції МЗС як такої нема, а між тим всі зайняті чимсь іншим, – я закликаю взяти участь у формуванні повістки тут, на моїй сторінці. Повірте, що за бажання зробити так, щоби з нею ознайомились в уряді – нескладно.

Мої перші міркування виглядають так.

Україна має заявити на міжнародній трибуні, на прийдешньому саміті НАТО, в ООН та інших майданчиках, наступні тези:

– операція в Казакстані НЕ Є миротворчою, докази: ВДВ Росії – це машини з вбивств і геноциду, а не голубиє каски

– ще докази: участь ВДВ Росії у вбивствах на Майдані

– заклики керівництва Казакстану до запрошення іноземних каральних експедицій слід розцінити як війну проти власного народу

– вимоги протестуючих про ціни на газ є внутрішньою справою, а неспроможність їх виконати – означає лише те, що Казакстан потребує виборів і нового уряду, нічого більше

– заяви органів Казакстану в “уничтожении протестующих” є доказами геноциду і викликають підозру, що силовий блок вже контролюється з-поза Казакстану, конкретно – з Московії, де протести прийнято “унчитожать” разом з людьми (докази – чисельні заяви московитських політиків і владців з саме такими формулюваннями про протести в Московії, Україні, Білорусі, Казакстані, Вірменії етс)

– міжнародна спільнота має надати Казакстану (його народові) гарантії або дієві механизми недопущення окупації

– окупацію слід заблокувати на міжнародному рівні: фінансовому, економічному, технологічному, можливо – військовому.

– Україна безмірно вдячна учасникам протесту, які не забули про згадку окупації Криму і війну на Донбасі.

– нагадування про історичні зв’язки України і Казакстану, її корінних народів. Це не братерство, але це єдиний історичний простір.

Додатки і пропозиції від читачів, гідні уваги:

– згадати в доповіді Голодомор (Великий Джут) в Казакстані, зроблений владою Москви одночасно з Голодомором в Україні (1932-33)

– гарантувати військовим та поліцейським службовцям, які відмовляться виконувати накази з силового придушення казахських мирних виступів, політичний притулок в Україні та країнах що приєднаються до резолюції

– ознакою запланованого масового вбивства, провокацій насильства вважати багатоденні відключення інтернету, сотового зв’язку та соцмереж в епіцентрі силових операцій

– закликати ООН та інші незалежні миротворчі сили до введення в Казакстан справжніх миротворців, в разі необхідності – не ВДВ Росії, беркутів ітп., що заплямували себе кроволиттями в Україні з боку Росії.

Автор: https://www.facebook.com/ali.tatarzade

Опубліковано Пряма мова.