Рух Опору Капітуляції: Указ щодо КСУ породжує хаос керований Москвою

rok4

Сьогодні Зеленський всупереч Конституції України відсторонив від виконання своїх обов’язків голову КСУ Тупицького. Цей указ тільки примножує правовий хаос і поглиблює конституційну кризу. Сьогодні ми маємо похідне від початку руйнування Конституції з антиконституційного розпуску парламенту влітку 2019 року.
Звичайно, фігура Тупицького є контроверсійною, а його дії – деструктивними. Але, Зеленський свідомо пішов на знищення інституційного механізму держави та порушення гарантій незалежності Конституційного Суду України. Це відбувається на фоні ганебної історії з прикриванням від правосуддя Татарова та колишніх топменеджерів Приват Банку. Все це є свідченням реваншу п’ятої колони Кремля і геополітичного розвороту в бік країни агресора.
Замість того, щоб піти шляхом дотримання Конституції, президент нахабно її порушив заради хайпу і порятунку рейтингу, що стрімко летить в прірву. Зеленський став на один щабель з Януковичем: нехтування Конституцією, узурпація влади, приниження принципу верховенства права, конфронтація із Заходом.
Тепер саме Зеленський нестиме виключну політичну та кримінальну відповідальність за поглиблення держави в конституційну кризу та правовий хаос.
Втекти від цієї відповідальності не вийде.

 

Опубліковано Пряма мова.