Прихильність Борреля і нахабство Зеленського

Йосиф Сірка

Відвідини України та поїздка на лінію фронту російсько-української війни на Луганщині Головою дипломатичної місії ЕС Жозепом Боррелем є доказом небайдужості Европейського Союзу до долі країни. В ситуації, коли воуючий аґресор Росія накопичує війська поблизу українського кордону, коли очільник Кремля вже відверто заперечує перед журналістами існування України, слід було і президентові країни, солдатів якої щодня обстрілюють та калічать, а то й вбивають, хоч зустрітися з поважним представником ЕС.

sirkagoodНа жаль, український президент Зеленський довів, вже в чергове, свою ароґантність та байдужість до головних проблем країни. В часі, коли НАТО, США готуються до перемовин з РФ, стосовно її накопичення військ та відвертої підготовки до аґресії проти України, Зеленський заявляє про своє право на відпочинок. Та, на здивування, їде не з дітьми та дружиною, які вилетіли в напрямку на Туреччину, але до Буковеля – напів-царства оліґарха Коломойського.

А зараз самі подумайте: який «збіг обставин», що саме у Буковелі президент – борець з оліґархами – зупиняється в готелі Коломойського та ще й «цілковито випадково» на тому самому поверсі, на якому вже розташувався оліґарх, проти якого США запровадили санкції через «миття» незаконно вивезених мільярдів доларів українськитх вкладниеків Приватбанку. Саме тут, кожна мисляча людина поставить собі запитання: невже ж творцець образу Голобородька – Коломойський, важливіший від одного з европейських очільників – Борреля?

З погляду державника така поведінка президента Зеленського не тільки не адекватна, але й злочинна, якщо брати під увагу ситуацію, в якій знаходиться країна. Незважаючи на заяву Зеленського, мовляв, він не зустрічався з Коломойським, викликає підозру, мовляв, брехати стало для нього звичкою. Пригадуються дні (рівно 2 роки тому), коли Зеленський таємно відлетів «відпочивати» до Оману за «власні кошти», а потім повертався за невідомі кошти.

Оманському таємному «відпочинкові» перешкодило збиття українського цивільного літака. А зміна ставлення Зеленського до посади президента стала для країни катастрофою. Замість передвиборчої обіцянки «садити» і привести до влади «нові облича», він «викорчував» нові обличча», а посадив старі, які були такими «успішними» за Януковича, як, наприклад, Татаров, Портнов, Демченко та ін., під таким «потужним» керівником, яким став Єрмак.

Оце була перша суттєва брехня, яка обійшлася безкарно Зеленському. З того часу Офіс президента просто знущався зі своїх виборців щодо брехні, яка найбільше проґресувала з виявленням державної зради, стосовно тзв. спецоперації «Ваґнерґейт», яка мала відбутися під назвою «Авеню». Оскільки за цю держзраду досі ніхто не потерпів (окрім тих, хто її готував), Офіс президента Зеленського докладає усіх зусиль, щоб нівелювати саме розуміння цих двох слів державна зрада.

Тарас Чорновіл недавно висловив думку, що творець президента Зеленського – Коломойський, дуже розумний і хитрий оліґарх, який, певно, обере іншого кандидата, коли Зеленський вже «не вилізе» з того анирейтинґу, який зараз зростає. Тому й не дивує повідомлення про те, що Коломойський вже наступного дня (після прибуття Зеленського) залишив Буковель і Зеленського.

Поява рішення Печерського суду, щодо арешту усіх активів Порошенка, яке появилося через пару днів відїзду Коломойського з Буковеля, дає підозру, що ОП, а з ним і сам президент, знов збрехали. Можна мати різне ставлення до екс-президента П.Порошенка, але звинувачувати його у державній зраді є лише черговою брехнею ОП та самого Зеленського, який починав із заперечення про те, що він небув в Омані, потім був, але…, не зустрічався в Омані з заступником Путіна Патрушевим, але прилетів до Києва літаком, яким до Оману літав Патрушев, а потім заперечення спенцоперації, яку, нарешті, сам Зеленський злив Лукашенкові. А скільки брехні пролунало про мільйони доларів від Коломойського, які Зеленський «обмивав», згідно з Пандора пейперс.

Гадаю, що брехня, в яку щодня Зеленського втягують його ж офіс і його заяви, є причиною «втоми» і він постійно наголошує, що він «має право на відпочинок». Звичайно, що все залежить від виборців і їхньої волі. Країна знаходиться вже восьмий рік у війні з російським аґресором (що «уникло» Зеленському під час 21 хвилини виступу на банкеті,зустрічаючи Новий 2022 рік).

Хто ж оцінить зусилля очільника дипмісії Борелля, чи державного секретаря США Блінкена, який полетів до Анкари, щоб поговорити про небезпеку аґресії Росії до України, ці політики не обрали відпочинок, але відповідальність! Президент Зеленський від самого початку «прославився» своєю потребою «відпочивати», що є доказом того, що він нездатний виконувати функцію президента країни, яка перебуває восьмий рік у війні з аґресором, який чекає «обіцянку»: «Стати на коліна» перед вбивцею, причетним вже майже до 15 тисяч жертв.

Зрештою, мудрий український народ, повинен ініціювати гуманітарну допомогу Зеленському – відправити його на відпочинок від державної діяльности. Його участь в офшорах показує, що він має за що прожити разом з родинлою, і не повинен сам терпіти в Буковелі, а діти Бозна де. А тим часом слід обрати людину, яка знає що таке відповідальність, що таке суверенітет і незалежність країни і, обовязково, знатиме, що таке державна зрада!!!

Торонто, 6.1.22.р.

Опубліковано Пряма мова.