Повідомлення про відбуття ХІV Великого Збору Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

image001

Секретаріат Проводу ОУН (б) повідомляє, що в квітні 2018 року в Україні відбувся ХІV Великий Збір Організації Українських Націоналістів з-під стягу Степана Бандери, який є найвищим законодавчим органом Організації. Згідно з Устроєм в ньому взяли участь умандатовані делегати з України, США, Канади, Австралії, Аргентини, країн Європи.

ХІV ВЗ ОУН (б) ґрунтовно проаналізував становище в Україні та в світі й визначив основні напрями і пріоритети діяльності ОУН на майбутнє в сфері організаційної розбудови, державного будівництва та розвитку світового українства.

Учасники ХІV Великого Збору ОУН (б) вшанували пам’ять померлих членів ОУН за час від XIII Великого Збору, меморіальний список яких було урочисто відчитано на Зборі.

У звітній частині про діяльність Організації доповідали Голова Стефан Романів, члени Проводу, Головної Ради, Головного Суду та Головної Контролі ОУН.

Після прийняття звідомлень з діяльності, учасники Великого Збору заслухали та продискутували звітні та програмові доповіді, в яких проаналізовано становище в Українській державі та українському суспільстві, окреслено роль і завдання ОУН (б) на ближчий період і дальшу перспективу та прийняли постанови і становища ВЗ ОУН (б). Особливо активну участь в дискусіях взяли представники молодшого покоління, які впевнено перебирають естафету боротьби.

Збором підтверджено цілісність та єдність бандерівської ОУН як глобальної надпартійної структури, яка покликана до захисту інтересів української нації та розбудови української держави.

ХІV Великий Збір ОУН (б) обрав згідно з новим Устроєм ОУН (б) керівні органи: Голову та Заступників, Секретаря, Провід, Голову Головної Ради, Головний Суд і Головну Контролю. Головою ОУН (б) на наступний термін одноголосно переобрано Стефана Романіва.

RomaniwOUN

22.04.2018 р.

 

Опубліковано Головне, Пряма мова.