Перемогти заради життя та пам’яті

image002

Незабаром Україна і увесь світ відзначатимуть День пам’яті та примирення, присвячений перемозі над нацизмом у Другій світовій війні.

Ця війна, розв’язана нападом на Польщу двома тоталітарними режимами, нацистським і комуністичним, забрала десятки мільйони жертв. Кривавим вогненним смерчем вона пройшлася по землях нашої Батьківщини.

«Ніколи знову!» – закликає Україна, вшановуючи пам’ять жертв Другої Світової війни. «Можем павтаріть!» – погрожує всьому світові Москва, культивуючи безтямне «побєдобєсіє». оспівуючи Сталіна, провокуючи ксенофобію та підживлюючи імперський реваншизм.

Під лукавими гаслами «денацифікації», під якими насправді заперечується право української нації і держави на існування, Росія підступно вторглася в Україну, здійснюючи неприхований геноцид, руйнуючи міста, вбиваючи, ґвалтуючи та мордуючи українців, скоюючи злочини проти людства. Водночас Москва цинічно звинувачувачує Україну і весь цивілізований світ, який одностайно став на її захист, у відродженні і потуранні нацизму.

Сьогодні всім стало зрозумілим, хто насправді є спадкоємцем і послідовником не лише Сталіна, а і його союзника Гітлера. Є очевидним звідки йде загроза нової Світової війни, де буйним цвітом розвинувся шовіністичний тоталітарний імперіалізм, де знаходиться гадюче кубло потворного симбіозу сталінського большевизму і гітлерівського націонал-соціалізму, який вже отримав влучне визначення як рашизм.

Злочини путінської Росії вимагають нового Нюрнберзького трибуналу, де тепер судитимуть рашизм і росіян. В цей час для України надзвичайно важливо поховати карго-культ дати 9 травня і перейти до святкування перемоги над нацизмом 8 травня, як це робиться скрізь.

Сьогодні історична місія України – зупинити стадо злочинців, ґвалтівників і мародерів, яким насправді є російська армія, знищити імперію зла, запобігти загрозі Третьої світової війни.

Росія – це держава-терорист, держава-вбивця, на яку очікує правдива денацифікація та пацифікація.

Перемога над огидною потворою рашизму стане найкращим пам’ятником жертвам гітлерівського і сталінського тоталітарних режимів.

Провід ОУН (б)

5 травня 2022 р.

Опубліковано Головне, Пряма мова.