Наступ на російську агентуру в Україні – найкраща допомога білорусам

levus

Зараз формується сучасна білоруська нація. І мова йде не про проросійського Лукашенка чи проросійську опозицію, а про тих, хто вийшов на вулиці своїх міст захистити особисту та національну гідність під національним прапором і Погонею.

У нас з ними спільний ворог – совок і Москва.

До речі, білоруси, як і велика частина українців, цього не усвідомлюють. І це треба пропагувати активніше.

Всі ці дні тисячі білорусів вимотували вовкулак з ОМОНу децентралізованими акціями в різних локаціях, різними методами. Так і ми на рівні країн повинні вимотувати і заплутатувати Путіна з його агресивними планами на осінь 2020 року. А це анексія Білорусі, капітуляція і російський реванш в Україні.

Яка велика не була б імперія та її апарат, але модерувати велику кількість процесів досить складно. А в Росії ще є проблема Хабаровська, падає рейтинг Путіна, стратегічна “заначка” стає все меншою і тд.

Тому треба діяти в Україні – бити по всіз фронтам куди дотягнувся лапоть реваншу.

У той же час у нас Ріф залишається за гратами. Татарова призначають в Офіс президента. Скандал навколо судді Вовка псує наші стосунки з західними партнерами. На фронті з’являються перші прицільні обстріли з боку російських окупантів. Медведчук очолює рейтинги південного сходу України і не припиняє свою антиукраїнську пропаганду. Кравчук наговорив вже собі на пожиттєвий термін. Усі європейські реформи під шаленим тиском та саботуються.

Азартно вболіваючи за наших братів білорусів, ми пропускаємо в себе вдома удар за ударом. Коли підемо в контрнаступ у згаданих та інших темах в Україні, то, звісно, Росії буде важче діяти і проти Білорусі. У нас є своя ділянка спільного антикремлівського фронту народів і це – Україна.

Давайте піднажмемо брати не тільки акціями солідарності та міжнародного інформування, які є архіважливимм, але й діями, які змушують Москву та агентуру докладати більше зусиль в Україні, а отже – допомагають білорусам реально.

Наприклад, активніше почати боротьбу проти Медведчука, боротьбу за звільнення Ріфа, за очищення офісу президента від російської агентури, за відсіч окупанту замість капітуляції.

Білорусів – патріотів демотивує приклад постреволюційної України: реванш і демонтаж держави. Тому давайте покажемо їм, що в Україні не все втрачено, що громадянське суспільство і далі виборює волю, воно активне, чинить опір Кремлю, що ми обов’язково переможемо. А перед тим об’єднамо всі не підконтрольні Москві середовища.

Тому, надихнувшись кадрами відваги наших братів, давайте робити свою роботу активніше. Москва включила свій план не тільки по Білорусі, а й по Україні. Часу мало.

Формуймо Антикремлівськмй блок народів діями і боротьбою! Так це робили наші попередники утворюючи Антибільшовицький блок багато років тому.

#Разом_сила

#Отямтесь

P.S. завтра, наприклад, на акції ЗахистиСтуса / #FreeStus будемо знову захищати його від підлого Медведчука. Будемо вдячні за білоруську символіку на акції.

Опубліковано Пряма мова.