Мова – держави основа

image002

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) рішуче протестує проти спроб антиукраїнських сил переглянути закони, спрямовані на розвиток і поширення в усіх сферах життя української мови, як єдиної державної.

Розбудова і зміцнення державності, національне самоутвердження українців, природне бажання зайняти гідне місце серед народів світу неможливе без подолання комплексу меншовартості, без належного статусу української мови у власній державі. Довгий час українська мова піддавалася колоніальною владою упослідженню та заборонам і ми не можемо допустити, щоби ті темні часи повернулися.

Питання захисту і розвитку української мови – це не лише питання політики та культури, але насамперед питання національної безпеки і державної перспективи. Державність української мови – це питання державності української нації. Цю істину добре усвідомлюють вороги України і саме тому не припиняють спроб знівелювати її значення і роль.

ОУН (б) закликає всі патріотичні сили, всіх українців в Україні та в усьому світі єдиним фронтом рішуче спільно виступити на захист рідної мови, давши належну відсіч нахабним спробам українофобів опротестувати і принизити її державний статус.

Стефан Романів, Голова ОУН (б)

Опубліковано Головне, Пряма мова.