Дорогі українці! Дорога українська родино!

xmass2020

Дорогі українці! Дорога українська родино!

Прийміть найщиріші віншування з нагоди Різдва Христового та Нового року!

«Нині ся з’явила весела новина,

В Вифлеємі Діва чиста породила Сина!»

Воістину, то велика радість! Тисячоліття наш народ возвеличує і святкує ту дивну тайну Різдва Божого Сина, яку у благословенну Святу Ніч янгол сповістив пастухам!

Його народження зміцнює нас у вірі, додає сили, є омофором на тернистому шляху розбудови та утвердження Української держави.

Як і новонароджений Ісус, якого з перших днів життя переслідували князі тьми, наша Батьківщина впродовж століть боронить свій суверенітет. Нині маємо нові виклики від новітніх князів зла і темряви.

Колядуємо-засіваємо-щедруємо, насамперед, із думкою про українського воїна-героя. Для нього! Нехай холодні окопи осіняться теплом і світлом Різдвяних ясел. Нехай Христос-Дитятко поблагословить його, додасть сили та зміцнить віру у торжество добра над злом. Хай сторицею воздасться всім добродіям і волонтерам, які, ніби Святий Миколай, несуть захисникам Батьківщини все необхідне для перемоги.

По всьому світу лунає коляда! Бог Предвічний «прийшов днесь із Небес, щоб спасти люд увесь…». Її дзвінкий гомін єднає українців як на рідних теренах, так і на поселеннях. «З нами Бог, розумійте народи!», а отже за нами перемога!

Новонароджений «Ісусе на сіні, даруй щастя, даруй долю нашій Україні!».

Добра, Віри і Любові всім нам у Новому році!

Христос ся рождає! Славімо Його!

Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Пряма мова.