Андрій Левус: Стара пісня про захист надбань періоду 2014-19 вичерпала себе

levus

Поствиборче.
1.Люди проголосували ногами.
Є недовіра до всього політичного класу. Внутрішня еміграція і апатія.
2.Задоволений розгромом СН. Тепер Зе уже формально не може прикриватись рейтингами.
Навіть “опитування” не допомогло.
3.ЗеОпитування – маніпуляція з явним ознаками кримінального злочину, яка відкриває двері до мегапопулізму. Це початок реалізацією проекту розвалу державних інституцій та федералізації.
4. Київ і Дніпро – український вибір. Як і багато громад в центрі та на сході. Якщо б зусилля патріотів були об’єднані то результати були значно кращі.
5. Південний Схід та Харків потребують все більше нашої уваги. Особливо з активізацією проекту “народовладдя”, який реалізує Зе, треба остергіатись “референдумів” і провокаційних рішень рад на цих теренах.
6. Український табір потребує переосмислення на рівні нового порядку денного та плану виходу з патової ситуації в державі. Стара пісня про захист надбань періоду 2014-19 вичерпала себе. Потрібна нова концепція, яка базуватиметься на новій меті та візії майбутнього. Ну і потрібна структуризація і реальна координація патріотичних партій та середовищ.
Тепер головне, щоб патріотичні сили вийшли з виборчого куражу, припинили взаємопоборення і почали спільно діяти для нейтралізації капітулянтів і реваншистів.
Опубліковано Пряма мова.