12 липня – оголошення вироку Віталію Марківу!

freemarkiv

Ще раз звертаюся до українців, які проживають в Італії. 12 липня, суд міста Павії оголосить вирок у справі Віталія Марківа, старшого сержанта Національної Гвардії України, якого звинувачують у причетності до вбивства Андреа Роккеллі під Словянськом в травні 2014 року. Віталій не причетний до цієї трагедії. Немає жодного доказу, щоб хоч якось пов’язував його зі смертю журналіста. Проте, потужна машина кремлівської пропаганди намагається зробити його “цапом відбувайлом” в цій справі, використовуючи відомих журналістів.

Закликаю всіх свідомих українців взяти участь у засіданні суду, щоб підтримати Віталія. Оголошення вироку буде відбуватися у просторій залі sala dell’Annunciata, piazza Petrarca провінції Павії. Вдягніть вишиванки і приїдьте на суд! Нехай Віталій побачить, що він не сам! Що його не забули і підтримують брати українці! Наша присутність дасть зрозуміти всім, що українці вірять в невинність Віталія!
Кожен, хто вважає себе патріотом України має обов’язок бути 12 липня в Павії, бо любити Україну і українців потрібно справами, а не словами!
До зустрічі в Павії, Українці!
Слава Україні!

Олесь Городецький

horodeckij2

markiv12

“…я вже вийшов на фінішну пряму і готовий вже до будь чого і мене не зламати”.
“Що стосується інших засідань, то це дурниці,і навіть якщо в липні мене засудять,то я все одно не здамся і все одно буду боротися за правду і справедливість,за мене непереживайте,бо я впевнений що не сам і разом ми обов’язково здолаємо будь які перешкоди.Слава Україні!”

Опубліковано Пряма мова.