З подачі росіян в Україні незаконно ріжуть на металобрухт трубопровід “Дружба”

Народний депутат Ігор Лапін звернувся до силових структур з вимогою розібратися в ситуації щодо порізки на металобрухт стратегічного об’єкту – трубопроводу “Дружба”- львівською фірмою “Прикарпатзахідгаз” за дозволами, що видані російською компанією”.

Про це він заявив під час виступу з парламентської трибуни.

Кожного дня ми ведемо війну з країною-агресором, з Російською Федерацією, яка засилає до нас терористів, засилає свої збройні сили, але, як казав один відомий український діяч, “Нам не страшні московські воші, нам більш страшні українські гниди”, – звернувся парламентар до колег та виборців з метою привернути їх увагу на негативні процеси, які відбуваються, зокрема, на Волині.

Представники держави-агресора не гребують жодними важелями для того, щоби знищити економіку нашої держави. При мінімальних затратах на військові дії вони наносять максимальні збитки нашій державі. Ми втратили на сьогоднішній день частину територій, ми втрачаємо підприємства і, тим не менше, продовжуємо втрачати за допомогою українських гнид інші цінності, які належать нашій державі”, – наголосив Ігор Лапін.

Так, за його словами, вчора було з’ясовано, що “львівська фірма “Прикарпатзахідгаз” ріже трубопровід “Дружба” – стратегічний об’єкт, який належить державі – за дозволами, які видані незрозумілою російською компанією”.

Він повідомив, що завдяки зусиллям громадськості у співпраці з правоохоронними органами ця незаконна оборудка на даний момент призупинена. Однак, за інформацією народного депутата, “деякі фахівці з прокуратури, розглянувши документи, які їм привезли правоохоронці, сказали, що не вбачають складу злочину в порізці даного стратегічного об’єкту”.

Нардеп звернувся з парламентської трибуни до силових структур — МВС, СБУ і, перш за все, ГПУ – з вимогою розібратися в цій ситуації та притягнути винних до відповідальності. 

Received: from mail.nfront.com.ua [95.67.123.236]; Wed, 12 Apr 2017 11:35:57 +0300

Опубліковано Економіка.