EdWork.pl: Працедавці шукають студентів з України

pracownik_workplace-1245776_960_720

Дедалі більше студентів з України працює у Польщі, а польські роботодавці все частіше звертаються за допомогою у працевлаштуванні до студентів зі Східної Європи.

Лише за перший рік роботи проекту «EdWork.pl» у Польщі працевлаштувалася понад 1 тисяча студентів з України та Білорусі. Про це поінформували у фірмі EWL — стратегічному партнері проекту.

Програма, що стартувала влітку 2018 року під патронатом Парламенту студентів Польщі, передбачає пошук тимчасового заробітку, а також постійної праці як для іноземних студентів, які навчаються над Віслою, так і для студентів закладів вищої освіти з країн Східної Європи.

«Польські роботодавці розуміють потребу збільшення зарплати для працюючої молоді. Сьогодні іноземні студенти у Польщі можуть заробляти по 3 тисячі злотих на місяць (приблизно 21 тисяча гривень)», — говорить координатор програми Кирило Салата.

За його словами, проект «EdWork.pl» також змінюється у відповідності до очікувань молоді.

«Все частіше з’являються вакансії, які нагадують класичні молодіжні трудові загони, куди студенти можуть влаштуватися цілою компанією. Крім того, ми врахували побажання студентів щодо житлових умов та зарплати», — заявляє Кирило Салата.

За словами координатора проекту, участь у програмі — безкоштовна. На початковому етапі проект триває від 1 до 3 місяців — тобто у період літніх канікул. Далі передбачається можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу в Польщі, сумісну з навчанням у польських вишах.

Джерело: prostir.pl

Опубліковано Економіка.