Apple оцінила, як український додаток InkHunter робить гроші

InkHunter1

Впродовж останніх двох років рейтинг найкращих додатків Apple не обходиться без українських сервісів. Але раніше редактори App Store вибирали продукти одеської Readdle: у 2015 відзначили PDF Expert (macOS) і поштовий клієнт Spark (iOS), а в 2016 найкращим знову назвали Spark (macOS).
Нещодавно в Apple назвали головні тренди і найкращі програми 2017 року. Цього разу Readdle в топі не виявилося, зате редактори App Store відзначили український AR-додаток InkHunter. За допомогою доповненої реальності він дозволяє користувачам “приміряти” татуювання.
InkHunter офіційно запустили 4 квітня 2016. До цього більше року була доступна бета-версія додатку. Її розробкою у вільний час займалися Олександра Рогачова (тепер СЕО) і Павло Розумовський (СТО) – тоді ще студенти факультету комп’ютерних наук ХНУ ім. Каразіна.
З квітня 2016 року в магазинах додатків для iOS та Android InkHunter скачали понад 6,5 млн користувачів. В місяць ним користується 350 000-500 000 осіб, більшість з яких молоді американці 20-30 років.
За весь час роботи в InkHunter не витрачали гроші на маркетинг додатку. “Всі завантаження нашого додатку відбувались або з пошуку (в основному) або з медіа. Тому для нас цей список – більше предмет гордості, ніж маркетинговий інструмент”, – вважає засновниця InkHunter.
Додаток можна завантажити в магазині безкоштовно. Але команда заробляє на запуску брендованих колекцій, промо-кампаніях з брендами в різних локаціях (схожу модель використовує Snapchat) і рекламі.
Зараз в команді проекту працює чотири людини: двоє в Нью-Йорку і двоє в Україні. Вони також регулярно залучають фахівців на фріланс під специфічні завдання. Насамперед, засновники планують розширювати команду в Україні – це виявилося зручніше, ніж концентрувати сили в США.

Раніше InkHunter пройшов акселерацію та отримав $40 000 у нью-йоркському ERA, а потім залучив кошти від венчурного фонду Kayon Partners. Інвестиції команда витрачає на R&D у сфері доповненої реальності і вже залучає фінансування для “запуску цих технологій в маси”.

Завантажити додаток можна за посиланнями: AppStore та PlayMarket.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.