Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації

Афіша(1)

16 травня о 17:00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації», котра презентує мистецькі твори понад 40 авторів.

Серед них – мистецька династія Бережненків, Лариса та Олександр Жолуді, Олександр Вільчинський, Сергій Москаленко, Степан Марчук та інші талановиті майстри та художники, які нині живуть і активно працюють у Запоріжжі. Кращі авторські твори, що увійшли в експозицію, виконані в різних матеріалах і техніках – кераміка, дерево, вишивка, ткацтво, розпис, емалі, ювелірне мистецтво.

Важливо зазначити, що ця виставка проходить у рамках арт-проекту «Українське декоративне мистецтво. Традиції. Новації», котрий вперше в Україні започаткував Національний музей українського народного декоративного мистецтва. Його мета – презентувати творчість кращих митців різних регіонів нашої країни як в галузі традиційного народного, так і професійного декоративного мистецтва. А також дослідити стан розвитку традиційних центрів народного мистецтва і визначити новітні напрямки у творчості митців.

Арт-проект здійснюється за підтримки Департаменту культури КМДА, Запорізької міської ради та входить до культурної програми міста Києва 2019 року.

Виставка «Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації» триватиме до 14 липня.

Опубліковано Культура.