Український фільм “Сторонній” переміг на кінофестивалі в США

storonnij

Український фільм “Сторонній” став найкращим іноземним фільмом кінофестивалю Monsters of Horror International Film Festival у США.

Про це повідомляє uapost.us

Езотеричний детектив українського режисера Дмитра Томашпільського став найкращим у номінації “Найкращий іноземний повнометражний фільм”. Томашпільський також виступив у ролі сценариста стрічки.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Це вже дев’ята міжнародна нагорода “Стороннього”.

Кінофестиваль Monsters of Horror International Film Festiva пройшов 14-16 лютого у місті Талса, що в американському штаті Оклахома. До конкурсної програми організатори події відібрали 12 повнометражних фільмів у жанрі хоррор. За перемогу в цій номінації, окрім “Стороннього”, поборолись кінострічки з Франції, Швеції, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Румунії, Данії, Чехії та Польщі.

Опубліковано Культура.