У Києві презентували книгу “Відплата” Лоніда Мосендза

17342248_766471283510125_451722302_oУ п’ятницю ввечері, 17 березня, відбулась презентація книги “Відплата” Леоніда Мосендза, виданої за підтримки Фундації Вільні Люди.

Популяризувати книгу, читати літературу про “людину-творця” та її боротьбу, виховувати на подібних творах молодь – саме до цього закликали Сергій Квіт, 9-й Міністр освіти і науки України, Віктор Рог, головний редактор газети “Шлях Перемоги” та упорядник книги, Сергій Кузан, заступник Голови Проводу “Вільних Людей”.

Відомо, що Леонід Мосендз був улюбленим новелістом ідеолога українського націоналізму, літературного критика Дмитра Донцова. Герої новел Мосендза – сильні, віддані ідеї, вільні. Вони мають почуття власної гідності, сили та відповідальності за Державу.

“Покоління Мосендза було розчароване в українській політиці, вважаючи, що політики займаються дріб’язковими проблемами, забуваючи про головну справу – зберегти Державу. Він змальовував цілісних особистостей, що чітко розуміли, що є найважливішим, а що – другорядним і не заслуговує на увагу”, – зазначив Сергій Квіт.

За словами Віктора Рога, герої іншої книги Леоніда Мосендза “Людина покірна”, яку було видано раніше – про людей, які зі звичайних пересічних громадян ставали Героями України.

“Надзвичайно важливо підтримувати видання таких збірок в умовах російсько-української війни. Адже, перш за все, війна ведеться на ментальному рівні, у головах людей. Твори Мосендза здатні мобілізувати суспільство, вказати потрібний напрямок руху: прищепити відповідальність та почуття причетності”, – сказав Сергій Кузан. Також він додав, що книги Української видавничої спілки ім.Юрія Липи піднімають бойовий дух військових на фронті. Адже волонтери “Вільних Людей” постійно передають книги на Схід, в зону АТО.

17342126_766471260176794_909399019_oПридбати книгу можна за адресою: м.Київ, вул.Ярославів вал, 9, або за номером телефону:

Захід відбувся в рамках проекту “Чаювання Вільних”, зустрічей, на яких піднімаються цікаві теми до обговорення та формується середовище людей державницького руху.