Племінниця Ротару відмовилась співпрацювати з Росією

SonyaKay3

Спадкоємиці співочої династії Софії Ротару запропонували розкрутку в РФ за умови – артистка співатиме виключно російською мовою, а також приєднається до медійних персон, які бойкотують закон про квоти на українські пісні.

Виконавиці обіцяли ротації і ефіри на російських і українських каналах та радіостанціях, а також підтримку на музичному Олімпі в Москві.

Соня Кей відповіла на таку пропозицію новим треком та іронічним постом у соцмережі:

– Я задоволена, що після стількох років зверхнього ставлення до українських артистів, російські продюсери визнають – в нашій країні створюється справжній європейський саунд, який їм так хочеться контролювати… Вважаю, що сьогодні артисти не мають права займати «нейтральну» позицію, або виправдовуватись за концерти на території агресора. А вам, панове продюсери, які вважають, що звучати в Україні можна лише за попередньою домовленістю з «сусідами», хочу сказати: якщо у вас закінчився власний творчий матеріал, будь-ласка, насолоджуйтесь! Але українською :)

Продюсер співачки Володимир Минка прояснив ситуацію і розповів про конфлікт:

– Близько місяця тому нам надійшла пропозиція від найвпливовішої російської музичної компанії щодо укладення контракту, згідно якого Соня Кей отримає широку ротацію в РФ і, що нас особливо вразило – в Україні. При цьому артистка повинна підтримати бойкот закону про квотування українських пісень, «перекласти» свої хіти, а нові треки випускати виключно російською. Обговоривши цю пропозицію, ми прискорили прем’єру нового синглу Соні «Зоряний саундтрек», презентація якого була запланована на Новий рік. У цій пісні є символічні, на наш погляд, строфи: «Вниз.. i вниз. Вниз по Свiту. Озирнись – все йде по колу, не повернусь знову!…Вниз … i вниз… Вниз по Свiту… Озирнись – я вже знову вiльна!». Цей трек і став нашою відповіддю Москві.

Мелодійний сингл, записаний в стилі tropical house, вже потрапив в гарячу ротацію на українських радіостанціях. Шанувальники називають Соню Кей обличчям нової української музики, а окремі фани навіть побачили в словах хіта політичний підтекст.

Received: from mail-qk0-f182.google.com [209.85.220.182](elina.smi@gmail.com); Mon, 5 Dec 2016 18:21:51 +0200

Слухати «Зоряний саундтрек»

Опубліковано Культура.