“Ніжно. Тихо, Голосно”. Марія Бурмака та симфонічний оркестр

Афиша карабас Бурмака5 березня 2020 року о 19:00 у Будинку звукозапису народна артистка України Марія Бурмака представить унікальну програму “Ніжно. Тихо. Голосно” у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під орудою народного артиста України, лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка Володимира Шейка.

 Прем’єра програми «Ніжно. Тихо. Голосно» відбулася у травні 2019 року. На численні прохання слухачів артисти знову збираються для спільного концерту 5 березня. Під час концерту буде також представлено 3 нові версії пісень Марії Бурмаки у супроводі академічного симфонічного оркестру Українського радіо. Особливою родзинкою стане пісня Володимира Івасюка «Не одпалай моя любове» у виконанні артистки. 

 Програма «Ніжно. Тихо. Голосно» – це весь спектр емоцій. Це пісні Марії Бурмаки, що стали саундтреками знакових історичних подій, як-то «Ми йдемо» і «Все починається, коли». І ті, які можна заспівати з гітарою серед дуже близьких людей – «Поцілуй мене на прощання» і “Місто ангелів і дощів”.

 Музична програма складатиметься з двох частин. Перша – пісні під гітару – інтимно, ніжно,і на відстані подиху. Друга частина – у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру українського радіо під орудою цьогорічного лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка Володимира Шейка.

 В симфонічному звучанні можна буде почути легендарну пісню «Ми йдемо», «Скло», «І якщо колись», а також композиції, які Марія Бурмака на концертах рідко виконує – «Магія трав» і «Хтось із дитям удвох» на вірші Івана Малковича. Композиція «Прочитай мої слова по губах», яку Марія написала для людей з вадами слуху , буде «заспівана» жестовою мовою. 

У кожної пісні є своя історія, за кожною із них стоять почуття, – розповідає про програму Марія Бурмака. – Про них можна сказати по-різному: пошепки та голосно, дуже інтимною мелодією і ніжними словами. Це буде вечір сильних почуттів”.

 

Опубліковано Культура.