На Харківщині фінішував мистецько-просвітницький тур лідера гурту “Тінь сонця” Сергія Василюка

12 квітня 2017 року концертом у місті Куп’янськ завершився мистецько-просвітницький тур відомого музиканта, лідера гурту “Тінь сонця” Сегргія Василюка. Гастрольний тур має назву “Слобожанщина — форпост України”. В межах культурницької акції музикант відвідав шість населених пунктів Харківщини: с. Новоселівку (Нова Водолага), Чугуїв, Дергачі, Лозову, Ізюм та Куп’янськ. Концерти відбулися за підтримки ВО “Свобода”, а організатором туру виступило Всеукраїнське радіо “Голос Свободи” (www.holos.fm).

Сергій Василюк концерт у Лозовій

У кожному місті Сергія Василюка дуже добре приймав глядач. Кожен концерт тривав понад дві години, протягом яких співак виконав відомі всім пісні, зокрема “Їхали козаки”, “Козача могила”, “Лента за лентою”, “Меч Арея”, “У цьому полі синьому, як льон”, “Народна війна” та инші.

Це вже другий гастрольний тур нашого побратима в межах проєкту “Слобожанщина — форпост України”. Перший відбувся наприкінці березня на Донеччині. Тоді Сергій Василюк відвідав Бахмут, Краматорськ та Слов’янськ. Харківщиною завершувати ми не збираємося. Адже необхідність спілкування з відомими українськими митцями існує і на Сумщині, і на Луганщині. Цього ж разу ми свідомо організовували концерти не в обласному центрі, а в малих містах та містечках Харківщини, адже зазвичай артисти обходять увагою мешканців цих населених пунктів. Натомість, для кожного такого міста приїзд музиканта такого рівня (під пісні якого на ринг виходили українські чемпіони з боксу чи на поле виходила Національна збірна з футболу) є непересічною подією. Тому ми щиро вдячні Сергієві, що він погодився брати участь у такому проєкті та воліємо не зупинятися на досягнутому. Найближчим часом ми організуємо подібні тури Сумщиною та Луганщиною. Схід України потребує популяризації українського, а мистецтво — це найкраще щеплення від вірусу “русского міра”, — розповів шеф проєктів радіо “Голос Свободи” Кирило Лукаш.

Опубліковано Культура.