Мистецький десант: «Червона Рута» – Донбас

chervonarutaXV Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2017» цьогоріч пройде з 06 по 10 вересня у м. Маріуполі. П’ять днів підряд! Концерти, конкурси, виставки, майстер-класи, творчі зустрічі, караоке на пляжі, нічні музичні кав’ярні. Загалом – 16 локацій основних та супутніх заходів!

В ньому візьмуть участь солісти та гурти з кожної області України, а це 350 учасників – переможців відбіркових конкурсів минулого року та зірки української масової музики.

«Червона рута» – єдиний в Україні наймасштабніший загальнодержавний україномовний безкоштовний та найстарший фестиваль в Україні, який сформував українську сучасну молодіжну масову музику. Він єдиний масштабний некомерційний музичний фестиваль в країні, де участь в усіх заходах є безоплатною, а вхід – вільним!

Основним завданням діяльності Фестивалю є здійснення громадської діяльності у сфері культури та інформації, залучення української молоді до формування патріотичної свідомості засобами української масової культури, здійснення цілеспрямованого пошуку і популяризації молодих обдарованих талантів, відродження національних традицій та автентичного фольклору.

Особливості фестивалю «Червона рута»:

«Червона рута» – єдиний всеукраїнський некомерційний музичний фестиваль.

Участь в усіх заходах якого є безкоштовною, а вхід вільний!

«Червона рута» – найбільший фестиваль в Україні. У відбіркових конкурсах бере участь понад 5 000 конкурсантів з усіх областей України, у фіналі 350–550 учасників.

«Червона рута» – єдиний фестиваль в Україні, що має україномовний статус та критерії оцінки української національної визначеності в музиці.

«Червона рута» – найстарший та найповажніший фестиваль в Україні, що сформував українську сучасну молодіжну масову музику. 90 % зірок відкрито фестивалем «Червона рута». Жоден фестиваль, конкурс, музичний телепроект в Україні не обходиться без учасників та переможців «Червоної рути».

Опубліковано Культура.