Марія Бурмака водила з дітьми хороводи навколо ялинки

14 грудня у стінах Мистецького Арсеналу відбулось відкриття Різдвяного арсеналу. Цього року в МА панує дух Різдва у великому місті, де на свята кожен поспішає додому з руками повними подарунків і головою, повною думок про близьких.

Окрім, книжкової секції, різноманітних смаколиків, ярмарки з подарунками для дітей та дорослих, Різдвяний арсенал відкрився святковою програмою.

DSC_0242

Ілларія, гурт ВРОДА, дитячий фольклорний ансамбль ZERNYATKO, Марія Бурмака, Тоня Матвієнко та Олег Скрипка взяли участь у  концерті, організованому радіостанцією “Країна ФМ”.

DSC_9621

Марія Бурмака влаштувала справжні хороводи з дітьми навколо ялинки.
“Вчора я відчула, що казкові свята вже на порозі, - ділиться враженнями Марія Бурмака. - Коли співала дитячі пісні біля ялинки в оточенні малят, відчула себе феєю! І це приємне відчуття!”.

Тоня Матвієнко вразила пристуніх душевним виконанням українських композицій.
“Різдвяні свята - це завжди яскраво, казково і по-сімейному, - розповідає Тоня Матвієнко. - Цей вечір був саме таким, де було багато родин з діточками. "Щедрий вечір, добрий вечір" відбувся у прекрасній аурі Мистецького Арсеналу і від щирого виконня прекрасних артистів, яких зібрала Країна фм”.

Опубліковано Культура.