Книги про волю і характер презентували на Закарпатті

mosendz-2

У Тячівській галереї ім. Ш. Голлоші пройшла зустріч-презентація книг на патріотичну тематику за участі політолога, експерта з питань гібридної інформаційної війни, донеччанина Станіслава Федорчука та публіциста, директора Української Видавничої Справи Ярослава Іляша.

tyachiv

Власне, під час зустрічі предметом обговорення стали книги, що вчили воювати за нашу свободу, сучасний партизанський рух на Донбасі, а також чому виникає сепаратизм і чого чекати після деокупації Донецька і Луганська, як розбудовувався «русскій мір» і що спільного між Закарпаттям та Донеччиною.

В рамках зустрічі презентували книги про волю і характер, які надихали сучасних борців воювати за свободу і соборність України. Зокрема, збірка новел «Відплата» талановитого письменника Леоніда Мосендза – учасника розбудови державності Карпатської України, викладача Державної академії у Сваляві. Крім того, презентовані й нещодавно перевидана праця ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова «Патріотизм» та збірка статей «Декілька слів про національні характери» Ярослава Іляша. До слова, у своїх працях автори розкривають, культивують та шанують людські чесноти величі духу, національної гідності та патріотизму.

http://tyachiv.com.ua

Опубліковано Культура.