Фільм про німця Мішеля та його карпатських буйволів вийшов онлайн

Май далеко

В онлайн-кінотеатрі Takflix вийшла документальна стрічка Ганни Ярошевич «Май далеко, май добре». Фільм доступний на території України з англійськими субтитрами.

«Май далеко, май добре» – це історія німця Мішеля, який втікає від міського життя у рідній країні і переїжджає у карпатське село.  У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Час від часу хлопець повертається до Німеччини. Неочікувано для себе Мішель закохується у дівчину з рідного міста. Тепер перед ним стоїть вибір – кохання на Батьківщині чи водяні буйволи в Україні.

«Май далеко, май добре» – це повнометражний дебют Ганни Ярошевич. Раніше режисерка була учасницею кінооб’єднання документалістів «Вавилон’13», у складі якого фільмувала події Євромайдану, анексії Криму та війни на Сході України.

Стрічка отримала головний приз премії Андрія Матросова Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA 2021 року, спеціальну відзнаку  «За найяскравіший дебют в документальному повнометражному фільмі» на фестивалі Кінооко, а також приз журі та приз глядацьких симпатій Міжнародного Карпатського кінофестивалю.

Фільм

Трейлер

Кадри

Постер

Опубліковано Культура.