Бреши, Ванька, та міру май.

Як ще хтось вірив, що злочинна партія влади має ще трохи розуму, аби не зганьбити себе та націю перед світом, то рішенням верховних брехунів від 3-го липня, як не гірко, остаточно розвіяло усі надії. Зрадники і запроданці, яких у народі влучно називають тушками, слухняно натискали кнопки з присудом зробити таки сиротою у власному домі нашу мову. Злочин став реальністю. І це подвійно гірко, бо тих хто мав і відвагу , і душу вийти з протестами проти ухвалення антиукраїнського закону про мови, було менше аніж ґестапівців-беркутівців та корумпованих від сержанта до генерала працівників ДАІ , котрі підпирають цю, з дозволу сказати, владу. Ситуація не бачене ніде в світі, бо жоден народ ніколи б не дозволив позбавити свого найсвятішого – мови. А скандальний закон під протекторатом ПР фактично спрямований на позбавлення українців своєї мови як повноцінного суспільного комунікаційного засобу. Він як у валуєвську добу і радянські часи звужує її використання «до кухні і лавочки». Однак, попри скромну хвилю протестів , котрі прокотилися Україною, лінгвістичний геноцид Партії Рабовласників проти українців не пішов їм на користь. Він не багато додав у лави їх прихильників. Адже, попри шовіністичні настрої, котрі побутують серед частини населення країни, справжні російські нацисти пересічно сидять лише у Верховній Раді та у Кремлі. Навіть у Донбасі та Криму відданий Януковичу електорат набагато більше хвилюють соціальні питання, аніж абсолютно штучна мовна проблема. А ось свідомого, проукраїнського виборця своїм дискримінаційним законом Партія Рабовласників попри візуальну пасивність суспільства таки мобілізувала.

Бо і дурень тепер зрозуміє, що на Олімпі сидить п’ята колона чужої аґентури. Так само загальновідома психологія злочинця і ґвалтівника. На загал, це боягузи та психопати. І усі ці ківалови та колісніченко ховають свій переляк за цинізмом і нахабством. Бо чому гарчить на перехожого собака – через страх . І ніхто не виключає, що сполошені злочинці будуть втікати до свого покровителя у Кремлі, як курчата під квочку.

Однак, ми маємо бути готові , що це тільки початки кремлівської інтервенції на наш народ та його незалежність. Тиск буде зростати і посилюватись у всіх ділянках громадського та реліґійного життя. П’ята колона вже вийшла з ˮТроянського коняˮ і діє під лічиною зрадників у Верховній Раді, котрі з шкіри пнуться намагаючись накинути нашому народу колоніальні хомути «Русского міра». Звісно, що з голими руками нам не стати проти сучасних озброєних кагебістів та ґестапівців, але час недалекий, коли у жовтні заговорить сила мовчазного народу у виборчому процесі, голосом перемоги!

Щасти Боже!

По всіх питаннях звертайтесь на нашу почтову скриньку. [email protected] Читайте і передайте другим.

Читайте нас онлайн 4google+ ТА ВКонтакт

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа