Запрошуємо Вас до участі у науковій конференції «ОУН в контексті українського національно-визвольного руху ХХ століття», приуроченій 85-й річниці від дня створення Організації українських націоналістів, яка відбудеться 4 лютого 2014 року в Бережанському краєзнавчому музеї.
БЕРЕЖАНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Інформаційний лист
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-теоретичної конференції
«ОУН В КОНТЕКСТІ
УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ
ХХ СТОЛІТТЯ»,
яка відбудеться 4 лютого 2014 року в м. Бережани
Тематичні напрямки:
– історія становлення та функціонування Організації Українських Націоналістів;
– визначні діячі ОУН;
– боротьба ОУН проти польської та радянської влади;
– ідеологія ОУН;
– видавнича діяльність ОУН;
– ОУН і Бережанщина;
– історія ОУН мовою архівних і музейних документів й матеріалів, у спогадах очевидців, у предметах філокартії, філателії, фалеристики, сфрагістики, нумізматики, боністики.
Заявку на участь у роботі конференції (назва теми, прізвище, ім’я, по‑батькові, місце роботи, науковий ступінь, вчене звання, домашня (робоча) адреса, № тел., e-mail) просимо надсилати до 15 січня 2014 року, а матеріали доповідей просимо надсилати до 25 січня 2014 року.
Бережанський краєзнавчий музей
пл. Ринок, 1,
м. Бережани,
обл. Тернопільська,
47501,
тел. (03548) 2-18-79 або електронною поштою:[email protected]
Контактна особа:
старший науковий співробітник Бережанського краєзнавчого музею – Олена Лугова (0677995718, [email protected])
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць.
1. Подання матеріалу: стаття подається в електронному вигляді (CD-диск, електронна пошта: [email protected]) окремим файлом, назва якого повинна містити прізвище автора (наприклад «Петренко, doc»). Відправивши матеріал електронною поштою, будь-ласка, зателефонуйте контактним особам і отримайте підтвердження про отримання Вашої статті.
2. Поля: зліва – 3 см, справа – 1 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см.
3. Обсяг роботи: 4-8 сторінок друкованого тексту, шрифт – Times New Roman, кегль – 12, міжрядковий інтервал – 1,5, абзац – 1,25.
4. Вимоги до оформлення тексту:
4.1. У верхньому лівому куті зазначити універсальний десятинний код (УДК).
4.2. Вказати прізвище та ініціали авторів, науковий ступінь, посаду, установу, місто.
4.3. Назва статті друкується заголовними літерами.
4.4. Анотація до статті повинна мати об’єм 600-800 знаків з пробілами (до 8 рядків), в якій коротко викладається актуальність статті, мета, зміст.
4.5. Ключові слова подаються після анотації.
4.6. Текст статті друкується відповідно до вимог п. 4 цього запрошення.
4.7. Оформлення списку «Джерела та література»: без абзацу, 12 кегль, через одинарний інтервал. Посилання у тексті на джерела та літературу робити у квадратних дужках (наприклад [1, с. 12]) відповідно до списку використаних джерел та літератури, розміщених за абеткою наприкінці тексту.
4.8. Ілюстрації (фото) подавати в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG. Підписи та посилання до них у тексті – обов’язкові.
5. Відомості про автора обов’язково подаються перед статтею: П.І.Б. автора; місце роботи або навчання; посада автора; вчене звання; науковий ступінь; електронна адреса.
Стаття та відомості про автора повинні бути в одному файлі.
Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених фактів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо.
Дотримання вимог до оформлення матеріалу є обов’язковим для включення його у збірник конференції. Статті друкуються за авторською редакцією.
Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування згідно запропонованої теми.
Оргкомітет конференції