Замовник біл-борду «Переписала хату на кота»: «У моєму зникненні звинувачуйте Партію регіонів»

16 серпня 2012

Максим ГолоснийНові погрози пролунали на адресу директорки рекламного агентства «Апельсин», що розмістило біл-борд «Переписала хату на кота».

Про це ОПОРІ розповів сам замовник відомого біл-борду Максим Голосний. Максим повідомив, що з боку обласної адміністрації до власниці біл-борду пані Наталі знову пролунало кілька погроз. ОДА тепер вже вимагає не давати будь-яких коментарів з приводу цього біл-борду, а також про перебування в лікарні директора рекламного агентства. Не витримавши тиску пані Наталя вирішила  надовго відключити телефон.

Щодо біл-борду про кота Максим Голосний передбачає, що він висітиме до кінця обумовленого терміну, хоч і був частково зафарбований. Адже договір між замовником і виконувачем рекламних послуг  зобов’язує виконувача сплачувати 3000 грн. щодня в разі відмови.Максим Голосний оголошений у розшук

Максим Голосний, якого усунули зі списків кандидатів у депутати Верховної Ради від партії «УДАР», був зареєстрований ЦВК кандидатом в депутати шляхом самовисування. На початку серпня  РА «Апельсин» підписало з кандидатом договір і розмістило на своїх рекламних площах  відомий Інтернет-виданням біл-борд  «Переписала хату на кота». В результаті погроз від регіоналів директор РА потрапила в лікарню. А сам кандидат 12 серпня розмістив в Інтернеті своє відеозвернення з метою оголосити громадськості про його незаконний розшук  Петриківським РВ УМВС в Дніпропетровській області та про його довготермінові плани на життя. Голосний також повідомив, що, у випадку його зникнення, треба звинувачувати Партію регіонів.

Білборд про бабусю і котаСпостерігачам ОПОРИ Максим Голосний розповів, що свою виборчу кампанію проводитиме лише за власні кошти, і планує використовувати лише один біл-борд, але обов’язково із сатиричним натяком. У планах Голосного є також випустити невелику кількість листівок, і проводити особисті зустрічі з виборцями. Головною метою балотування на виборах для Максима є спробувати свої сили, зруйнувати стереотип, що в нардепи йдуть одні олігархи, і, в разі перемоги непровладного кандидата, показати людям, що в Україні таки можна розвивати відкрите громадянське суспільство. Протягом 2010 – 2012 років він був головою Єлизаветівської сільської ради.

Для всіх спостерігачів Голосний наголошує, що найбільша фальсифікація, на яку варто звернути увагу, здійснюватиметься за схемою «чотирьох серветок». Ця схема передбачає, що в стос за Партію регіонів у процесі розкладання бюлетенів під час підрахунку голосів на виборчих дільницях будуть покладені бюлетені зі стосів інших кандидатів. Проте, якщо велика кількість виборців не голосуватиме за кандидата від регіоналів, фальсифікацію буде зробити важче.

На думку кандидата Голосного, найголовнішою перевагою під час цьогорічної виборчої кампанії стане креативність, над чим він зараз і працює.


Ольга Солодушко
тел. 096 920 4 820
На цю тему читайте також статтю з Донецька, “Бабуся і кіт проти Партії Регіонів
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа