Центр Національного Відродження спрямував звернення Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку з пропозицією увіковічення в назвах столичних вулиць імен Миколи Міхновського та Дмитра Донцова.
Зокрема ініціатори перейменувань наголошують:
«Керуючись вимогами статті 7 частина 6 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» просимо Вас розглянути можливість перейменування двох вулиць міста Києва на вулицю Миколи Міхновського та на вулицю Дмитра Донцова.
Микола Іванович Міхновський (1873-1924) – український військовий, політичний діяч, публіцист, редактор перших українських видань, адвокат, співзасновник «Братства Тарасівців» (1891 р.), один з фундаторів та ідеологів українського самостійницького руху початку 20 століття, автор знакової брошури «Самостійна Україна» (1900 р.), член Центральної Ради, ініціатор створення в Києві перших українських збройних формувань на початку визвольних змагань 1917-1921 рр. Першого українського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, товариства «Український військовий клуб імені гетьмана Павла Полуботка», Українського генерального військового комітету . Навчався, працював і тривалий час проживав у Києві. В Києві трагічно загинув і похований на Байковому цвинтарі.
Дмитро Іванович Донцов (1883–1973) – визначний український політичний діяч, один з керівників Союзу Визволення України, журналіст, літературознавець, редактор журналу «Літературно-Науковий Вісник», філософ. Тривалий час жив і працював у Києві. Перший директор Української Телеграфічної Агенції (зараз – Національна інформаційна агенція УКРІНФОРМ) в місті Київ за часів Української Держави Гетьмана Павла Скоропадського. Автор спогадів «Київ.1918».
Враховуючи визначні заслуги в популяризації ідеї української державності та її розбудові, з метою вшанування та увіковічення Миколи Міхновського та Дмитра Донцова, сподіваємось на позитивне вирішення нашого звернення».
Українська Інформаційна Служба