У горах Закарпаття затримали переправників разом з «клієнтами»

F5QIlc2W0AAx2Xz

Оперативні співробітники Чопського загону викрили та ліквідували канал незаконного переправлення осіб призовного віку з України до Словаччини.

Заходи з документування правопорушення та затримання фігурантів проводили спільно з прикордонниками відділу «Великий Березний», у взаємодії зі співробітниками міграційної поліції, слідчого відділу Нацполіції, Управління СБУ в Закарпатській області, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури.

F5QIlcvXEAAxxVO

Оперативники затримали організатора переправлення та його пособника під час безпосереднього переправлення ними до Словаччини двох громадян України. Перетин кордону планувався у районі населеного пункту Княгиня Ужгородського району.

Чоловіки дісталися обласного центру самостійно, а далі їх мали вести переправники. За таку послугу останні мали отримати від «клієнтів» 5400 доларів США. На момент затримання фігуранти отримали частину коштів у розмірі 3000 доларів.

F5QIlcsWUAAsHeZ

У ході слідчих дій також було проведено санкціоновані обшуки, за результатами яких було вилучено транспортні засоби марок «Skoda» та «Volkswagen», чотири мобільні термінали, готівкові кошти в сумі 3000 доларів США.

Організатора переправлення і його пособника затримали в порядку ст.208 КПК України та помістили до Виноградівського ізолятора тимчасового тримання. Їм оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

Джерело: ДПСУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа