Сьогодні на Львівщині поховають трьох Героїв

Андрій Дяк

Андрій Дяк
Уродженець Стрия.
Впродовж 2016 – 2019 років брав участь в АТО. Після 24 лютого 2022 року розірвав контракт з іноземною компанією і разом з братом пішов захищати країну.
Андрій став одним із 72-х відважних воїнів які добровільно зголосилися полетіти гелікоптерами в повністю оточений і заблокований Маріуполь (відомо, як повітряна операція на «Азовсталь» силами ГУР). Загинув 10 квітня 2022 року в бою з окупантами.
Любомир Димнич
🕯️Любомир Димнич
Житель села Добряни Городоцької громади. Інспектор прикордонної служби, сержант. Помер 20 липня в лікарні від отриманих поранень, несумісних з життям. У воїна залишились мама і сестри.
Олег Добрянський
🕯️Олег Добрянський
Уродженець міста Трускавець Львівської області.
Здобував освіту у Державному навчальному закладі «Меденицький професійний ліцей». Після завершення проходив військову службу.
Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист країни від окупантів. Боровся із загарбниками на східному напрямку спершу у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, далі – у складі військової частини А4723. У воїна залишилися цивільна дружина, двоє дітей та двоюрідна сестра.
Помстимося за кожного з вас! Вічна памʼять🕯️

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа