Сьогодні Львівщина прощається із вісьмома Героями

Олег Чернета

🕯️Олег Чернета
Мешканець села Сихів Стрийської громади. Був старшим сержантом стрілецького відділення. Загинув 21 грудня 2023 року в Куп’янському районі на Харківщині. Воїну було 48 років.
Михайло Кунанець
🕯️Михайло Кунанець
Уродженець Яворова. Під час повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був командиром радіоелектронного відділення. Захисник загинув 28 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Новомихайлівка Донецької області. Воїну був 31 рік.
Руслан Нарок
🕯️Руслан Нарок
Мешканець селища Підкамінь Золочівського району. З першого дня повномасштабної війни долучився до ЗС України у складі 64 батальйону 103 бригади ТрО. Руслан загинув 26 грудня 2023 року на Харківщині. У нього залишилися батьки, син та брат.
Юрій Демчишин
🕯️Юрій Демчишин
Львів‘янин. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 128-ї окремої бригади ТрО. Воїн загинув 24 грудня 2023 року на східному напрямку. Йому було 40 років. У захисника залишився батько та брат.
Ігор Іванюк
🕯️Ігор Іванюк
Уродженець міста Дубно Рівненської області. Із перших днів повномасштабного вторгнення росії добровольцем став на захист Батьківщини. Спершу боронив країну в лавах батальйону «Свобода» на Київщині. Згодом – на Донеччині у складі 5-ї окремої штурмової Київської бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув воїн 28 лютого 2023 року. Йому було 52 роки. У захисника залишилася дружина, двоє синів, донька та двоє онуків.
Андрій Остапчук
🕯️Андрій Остапчук
Уродженець села Переможне. На початку повномасштабного вторгнення став добровольцем у складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Був оператором відділення протитанкових ракетних комплексів. Загинув воїн 20 липня 2023 року. У нього залишилася мати, дружина та син.
Андрій Більовський
🕯️Андрій Більовський
Дрогобичанин. На захист України став у січні 2023 року. Був стрільцем-снайпером 1 відділення 2 десантно-штурмового взводу 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону вч А-0224. Воїн загинув у грудні 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Йому було 35 років. У захисника залишились батьки, брат і сестра.
Константин Грузін
🕯️Константин Грузін
Народився в селі Жовте Дніпропетровської області. Мешкав у Стебнику. Під час повномасштабної війни став на захист України та був навідником 2-го мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону вч а-0998. Загинув 28 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання. Йому було 49 років. У воїна залишилась дружина, три доньки, батьки та брат.
Вічна пам’ять усім героям!
🙏🏻

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа