![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Із початку повномасштабного вторгнення Орест добровільно став на захист Батьківщини у складі 125-ї окремої бригади ТрО. Боронив території Сумщини, Харківщини та Донеччини. За мужність і вірність був відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни» та хрестом «Честь і слава». Захисник загинув 7 січня 2024 року. Йому було 39 років. У воїна залишилася дружина, син та брат.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. На початку повномасштабної війни долучився до лав 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади. Захисник загинув 4 січня 2024 року. Йому було 45 років. У Назара залишилися батьки, дружина та син.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Радехів. Проходив службу у військовій частині А1008. Захисник загинув 10 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Харківській області. Йому було 49 років.