![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Золочів Золочівського району. Став на захист України 15 березня 2022 року. Воїн був командир стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Загинув 25 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання, в районі околиці населеного пункту Першотравневе Ізюмського району Харківської області. Чоловік отримав поранення під час ворожого танкового обстрілу. У захисника залишилася дружина та дві доньки.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Дмитрів Радехівської громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Проходив службу у вч А0998. 26-річний захисник загинув 13 вересня 2022 року під час виконання бойового у Херсонській області.