![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин.
Працював малярем у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Галавтоматика», а також у сфері харчування та ландшафтної архітектури.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Воював у лавах 128-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Максима Журавльова залишилися мама, брат та маленький син.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Заверещиця Городоцької громади. Воїн став на захист України від початку повномасштабного вторгнення рф, служив у східному напрямку. Загинув на Донеччині.
Захисникові було 45 років. У нього залишились мама, дружина, двоє синів, брати.