![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Житель села Суховоля Зимноводівської громади. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був розвідником-радіотелефоністом 2 розвідувального відділення розвідувального взводу 2 десантно-штурмового батальйону в/ч А0284. Загинув 12 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.
У захисника залишились мама, батько і сестра.
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Мешканець міста Червоноград, 1976 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був командиром кулеметного взводу, старшим лейтенантом. Військову службу проходив в вч А7075. Загинув 13 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.