![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Народився у місті Винники. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29. Здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі за спеціальністю «слюсар – ремонтник». У мирний час працював у будівельній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри незадовільний стан здоров’я, став на захист Батьківщини від окупантів до лав 42-ї окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання на східному напрямку.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.