Учора вдень прикордонники Чопського загону викрили на спробі незаконного виїзду трьох громадян України призовного віку.
![◾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Коли чоловіка попередили про відмову у пропуску, його дружина, що прямувала разом з ним, вирішила «втрутитися» у ситуацію. Аби змінити рішення прикордонників на свою користь, вона запропонувала правоохоронцям хабар у розмірі 6000 гривень. Однак правоохоронці від хабаря відмовилися та викликали на місце події співробітників Нацполіції.
Усім чоловікам відмовили у виїзді за кордон. Про два випадки виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», проінформували Національну поліцію.
Жінка, яка пропонувала військовослужбовцям неправомірну винагороду, відповідатиме перед законом за вчинення кримінального правопорушення за ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон