Проєкт меморіалу Героїв України у Львові обговорюють із рідними полеглих захисників

У Львівській міській раді проводять регулярні зустрічі із родичами загиблих захисників України, які поховані на Личаківському кладовищі, де презентують проєкт меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. І. Мечникова. Під час таких зустрічей родини задають запитання про майбутній меморіал, вносять свої пропозиції, обговорюють деталі його реалізації.
Зокрема вчора, 14 червня, у стінах міськради провели вже сьому таку зустріч із рідними полеглих оборонців України. Проводять презентації проєкту та модерують саме обговорення головний архітектор Львова Антон Коломєйцев та директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львова Євген Бойко.

Як наголошує Антон Коломєйцев, ці зустрічі є важливими для збору побажань від родичів полеглих захисників та, відповідно, вдосконалення проєкту.

«Ми хочемо почути від усіх родин їх вимоги та очікування щодо цього простору, проговорити різні опції і тоді їх опрацьовувати вже в рамках реалізації проєкту. Це важливо на кожному з етапів навіть вибору окремих елементів. Наприклад, як будуть зображені портрети Героїв на надмогильних спорудах. Ми хочемо спільно з родинами знайти ті рішення, які будуть консенсусними і всіх задовільнятимуть. Тільки напрацювавши такі рішення, будемо поступово рухатися до реалізації», – зазначає головний архітектор Львова.
Нагадаємо, у квітні у Львові завершився архітектурний конкурс на меморіальний комплекс військових поховань Героїв України на вул. І. Мечникова, який тривав три місяці. Переможцем конкурсу стала команда архітекторів Віктора Голубєва і Дмитра Райфшнайдера. Подивитися, яким є проєкт-переможець, які його особливості та головні акценти, можна за посиланням.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа