На Житомирщині поліція викрила працівницю банку у привласненні понад 3,5 мільйона гривень
Жительку Бердичівського району, яка працювала керівницею банківської філії, правоохоронці підозрюють у заволодінні коштами понад десяти вкладників. 44-річна жінка виготовляла підроблені офіційні документи, вводила в оману пенсіонерів та розпоряджалася їхніми грошима. Досудовим розслідуванням встановлено, що вкладники робили в банку гривневі та валютні депозити. За умовами договорів, які укладалися на піврічний термін, вони автоматично продовжувалися, якщо власник …


