СБУ та Нацполіція затримали двох рецидивістів, які на замовлення рф вчиняли підпали на Київщині та Прикарпатті
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще двох поплічників російських спецслужб, які вчиняли підпали у різних регіонах України. Основними «цілями» ворога були поштові відділення, авто Сил оборони та релейні шафи Укрзалізниці у Київській та Івано-Франківській областях. Для вчинення злочинів окупанти дистанційно залучили двох рецидивістів, які після «відсидки» за наркоторгівлю та крадіжки шукали заробітки на Телеграм-каналах. …


