Порушникам кордону не вдалося пробратися гірською стежкою в Румунію. Спрацювали фотопастки
Днями в об’єктив фотопастки прикордонників Чернівецького загону потрапили двоє чоловіків, які рухались гірською стежкою у бік державного кордону з Румунією. За визначеними координатами висунувся прикордонний патруль відділення «Перкалаб» відділу прикордонної служби «Селятин», який швидко встановив місце знаходження порушників. Однак «мандрівники» не захотіли відмовлятись від ідеї перетинання кордону та вдалися до втечі. Зважаючи на складність місцевості, …


