Агресор продовжує обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей
Учора, 21 вересня, загарбник обстрілював артилерією та мінометами території Білопільської, Середино-Будської громад Сумщини, Городнянської та Сновської громад Чернігівщини. Зранку Городнянську територіальну громаду рашисти піддавали обстрілам із мінометів 120 мм, зафіксовано 5 вибухів. Пізніше по території Сновської громади з району населеного пункту кирилівка ворог гатив із мінометів, зафіксовано 8 вибухів. По території Середино-Будської громади із боку …


