Відбувся черговий обмін полоненими. З неволі було звільнено 101 українця
Додому повернулися 100 військових і один цивільний — перший заступник міського голови міста Енергодара Іван Самойдюк. Він не зламався, відмовився співпрацювати з ворогом і був викрадений окупантами 19 березня минулого року на блокпосту біля Благовіщенки. Після 333 днів неволі він повертається до рідних та близьких. ➡️Серед звільнених військових багато— поранених. Більшість — захисники Маріуполя. Також …


